Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

VELES AGRO представила новий передпосівний комбінований агрегат FORWARD

07 серпня 2017
Переглядів:
5345
AN_140.jpg

Національний виробник сільськогосподарської техніки компанія VELES AGRO в поточному році представила три новинки для обробітку ґрунту.

Основне завдання, яке постає перед фермером навесні, це максимально якісно та в короткі строки підготувати поле під посів, тому компанія VELES AGRO представила новий передпосівний комбінований агрегат FORWARD.

Передпосівний комбінований агрегат FORWARD призначений для підготовки посівного ложе після оранки, або будь якого іншого обробітку ґрунту. За один прохід FORWARD прекрасно вирівнює поверхню поля, подрібнює груду і готує оптимально ущільнене посівне ложе. Агрегат має високу продуктивність за рахунок ширини захвату та великої швидкості роботи до 15км/год. Завдяки правильному розташуванню  робочих органів агрегат готує посівне ложе за один прохід, відновлюючи капілярність в розпушеному ґрунті.

Для якісного обробітку, агрегат оснащений розрихлювачами сліду трактора, щоб мінімізувати ефект  переущільненого ґрунту. Для забезпечення ідеально рівної поверхні поля, FORWARD оснащений трьома вирівнюючими планками. Гарантію якісного посівного ложе забезпечують два ряди підпружинених лап, що безступінчаcто регулюються на глибину роботи від 2 до 12 сантиметрів. Основна груда подрібнюється планчатим катком, що має діаметр 400 мм та надійні підшипникові вузли імпортного виробництва. Роботу по фінальному подрібненню та максимальному ущільненню ґрунту покладено на каток Crosskill, даний каток підходить для всіх типів ґрунтів, завдяки своїй конструкції та вмонтованим чистикам.

Елементи управління передпосівного комбінованого агрегату FORWARD створені з урахуванням побажань аграріїв, тому налаштування агрегату не займає багато часу та є абсолютно простими та доступними.

В свою чергу компанія VELES AGRO гарантує якість виробленої продукції та забезпечує гарантійно-сервісне обслуговування в максимально короткі строки. Співпраця з компанією VELES AGRO гарантує бездоганну якість обслуговування, оперативне вирішення питань та цілодобову клієнтську підтримку.

07 серпня 2017 11:31
переглядів:
5345
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

остані коментарі

03:25

Про Средства защиты растений забыли написать, сег

Анонси