Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Перепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культур

11 серпня 2017
Переглядів:
7644
AgroNews10081703.jpg

Погода неодноразово підносила сюрпризи українським аграріям в поточному сезоні. Спочатку сувора зима мала значний вплив на стан посівів озимих культур. Потім холодна весна негативно позначилася на розвитку ранніх ярих зернових і олійних. У свою чергу, поточне посушливе літо поставило під загрозу врожаї пізніх зернових у фермерів практично на всій території країни. AgroNews.ua вирішив розібратися чого чекати аграріям в подальшому та як мінімізувати можливі ризики від втрати врожаю.

За даними ННЦ «Інститут землеробства НААН», перепади температури і відсутність продуктивних опадів в кінці другої декади липня, сприяючи в цілому збору врожаю ранніх колосових культур, були надзвичайно несприятливими для формування продуктивності пізніх ярих культур, особливо, кукурудзи, коренева система якої перебуває головним чином в півметровому шарі грунту, а він, на жаль, сьогодні слабо забезпечений вологою.

Зниження температури повітря до 23-25 ​​градусів Цельсія в денні години і 9-12 градусів вночі негативно вплинуло на процеси росту і розвитку кукурудзи як теплолюбивої культури. Відбувається затримка проходження рослинами фенологічних фаз на 6-7 днів.

Посіви ранніх ярих зернових культур (пшениця, овес, тритикале) знаходяться на початку повної стиглості зерна, а ячменю ярого - в фазі повної стиглості. У свою чергу, у рослин гречки відбувається формування і дозрівання насіння.

Однак, агрономи господарств Чернігівської області повідомляють про незадовільний стан посівів сої. Сильні дощі, які пройшли по території регіону минулого тижня викликали полягання посівів даної культури.

В даний час масляна в основному знаходиться в стадії цвітіння. При цьому більшість аграріїв чекає середній показник врожайності на рівні і 2,5-2,6 т / га.

«Виходячи з цього, вже сьогодні можна зробити висновок, що швидше за все, аграріям не уникнути втрат врожаю в результаті погодних умов», - зазначає гендиректор компанії «Агрориск» Володимир Юдін.

За словами експерта, якщо мова йде про страхування пізніх ярих, то мінімізувати свої ризики фермер може вже сьогодні завчасно застрахував свої посіви від погодних катаклізмів.

«Для таких випадків компанія «Агрориск» може запропонувати своїм клієнтам програму комплексного страхування врожаю «Мультиріск», що включає в себе, в т.ч., і страхування від таких ризиків як посуха, злива, вогонь і т.ін. Страхова сума за даною програмою визначена в розмірі вартості майбутнього врожаю. По кожному випадку, фахівцями компанії «Агрориск» проводиться обов'язковий передстраховий огляд врожаю і оцінка збитку безпосередньо в полі. Програма «Мультиріск» є ефективним інструментом для мінімізації збитків аграрія внаслідок погодних катаклізмів. Адже наша компанія гарантує виплати своїм клієнтам в разі настання страхового випадку згідно укладеного договору», - зазначив Володимир Юдін.

Довідкова інформація про «Агрориск»

 

 

11 серпня 2017 09:10
переглядів:
7644
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

остані коментарі

03:25

Про Средства защиты растений забыли написать, сег

Анонси