Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Акціонери "Креатив груп" вирішили ліквідувати компанію

13 вересня 2017
Переглядів:
529
23-08.jpg

Акціонери ПАТ "Креатив груп" прийняли рішення ліквідувати компанію. Відповідне рішення було прийнято на зборах акціонерів 8 вересня, його підтримали власники 100% акцій компанії.

Згідно з наведеними даними, сума зобов'язань "Креатив груп" склала 148,4 млн грн. Статутний капітал компанії за підсумками 2016 року склав 2,05 млн грн.

До 2014 року виручка "Креатив груп", інтегрованої агропромислової компанії, перевищувала $ 1 млрд, в неї входили три олійноекстракційних заводи, чотири маргаринових заводи, фабрики по переробці сої, виробництва паливних пелет і свинарський бізнес. Крім того, компанія мала 30 тис. га землі.

"Креатив" був  №1 з виробництва маргаринів.

Восени 2014 роки ситуація в компанії різко погіршилася. Пул іноземних кредиторів відмовився продовжувати кредит і зажадав повернення грошей. Перший квартал 2015 року компанія завершила з чистим збитком 4,5 млрд грн при валовій виручці 158 млн грн. Після цього група не публікувала звітність. Спроби домовитися про реструктуризацію боргів не увінчалися успіхом.

Як повідомлялося, в червні Господарський суд Києва почав процедуру банкрутства ПАТ "Креатив", 100% якого належить ПАТ "Креатив груп".

Раніше Національний банк висловлював стурбованість загальною заборгованістю ПрАТ "Креатив" перед українськими та міжнародними банками в розмірі $ 630 млн. Зокрема, станом на початок 2015 року частка кредитів "Креатива" в державних банках становила майже 80% або більше 11 млрд грн: майже 7 млрд грн компанія була винна "Ощадбанку", 2,5 мільярда - "Укрексімбанку", 2 мільярди - "Укргазбанку".

Як повідомлялося, в травні суд вирішив стягнути з колишнього топ-менеджера компанії "Креатив" Максима Березкіна більше $ 25 млн на користь державного "Ощадбанку". Раніше у цій справі за заявою "Ощадбанку" постановою суду було накладено арешт на все рухоме і нерухоме майно Березкіна.

У квітні суд вирішив стягнути з ПАТ "Креатив" понад 500 млн грн на користь "Ощадбанку".

В цілому, на розгляді в судах загальної юрисдикції знаходяться ще 10 позовів "Ощадбанку" до юридичних і фізичних осіб про стягнення боргів "Креатива".

За матеріалами: biz.censor.net.ua

13 вересня 2017 14:00
переглядів:
529
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.