Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Гендиректор компанії «Агрориск»: процвітання та щедрої ниви у 2018!

29 грудня 2017
Переглядів:
2025
AN_342.jpg

IAAgroNews.ua продовжує серію матеріалів в яких провідні компанії, що працюють в галузі українського агробізнесу, діляться найкращими побажаннями напередодні новорічних та різдвяних свят. Сьогодні до привітань приєднується наш давній партнер – Компанія «Агрориск» та особисто її генеральний директор Володимир Юдін.

Шановні аграрії!

Ось і залишився позаду ще один рік нашої спільної роботи на благо розвитку українського агробізнесу, а отже і всієї вітчизняної економіки.

Приємно відзначити те, що в 2017 році, по-справжньому, ожив ринок агрострахування. Один з провідних маркерів його стану – кількість укладених угод страховиків з клієнтами – показав зростання порівняно з минулим роком. Якщо в 2016-му в країні було укладено 793 страхових угоди, то в поточному році – вже 957.

Це свідчить про поступове зростання довіри фермерів до українських агрострахувальників, їх зацікавленість послугами страховиків і, найголовніше, усвідомлення того, що агрострахування є невід’ємною частиною при планування свого бізнесу.

Впевнений, що з часом в Україні зявиться власна модель аграрного страхування, що буде побудована на кращому досвіді провідних світових держав з урахуванням особливостей місцевого ринку. Від цього виграють усі – як страховики, що отримають збільшення прибутку від своєї діяльності, так і аграрії, що будуть мати фінансову «подушку безпеки» в разі настання страхового випадку.

В свою чергу, Компанія «Агрориск» в наступному році буде й надалі працювати разом з українськими аграріями, пропонуючи їм найоптимальніші умови агрострахування від надійних страховиків, гарантуючи виплату коштів в усіх випадках, що прописані в страхових угодах. Сотні аграріїв по всій Україні вже оцінили переваги роботи з нами, дякуємо за довіру.

Щиро вітаємо вас з Новим роком!

Бажаємо вам щастя, благополуччя, процвітання та щедрої ниви у 2018!

З повагою,

Генеральний директор Компанії «Агрориск»                                                              

Володимир Юдін

29 грудня 2017 09:15
переглядів:
2025
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ