Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Україна збільшила обсяги виробництва сільгосппродукції

14 лютого 2018
Переглядів:
302
328.jpg

У січні українські сільгоспвиробники збільшили обсяги виготовлення продукції на 1,1%. Про це повідомили у Державній службі статистики України.

“У січні 2018 року індекс сільськогосподарської продукції порівняно із січнем 2017 року становив 101,1%”, — йдеться у повідомленні.

Водночас зазначається, що сільськогосподарські підприємства у січні 2018 року збільшили виробництво продукції на 4,8%, натомість господарства населення — зменшили на 2,8%.

Найбільше обсяги виробництва сільськогосподарської продукції зросли у Київській області — на 10,9%, Львівській — на 7,2% та Херсонській області — на 6,5%.

За матеріалами: УНН

14 лютого 2018 17:00
переглядів:
302
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.