Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Фермерам за переляканих тварин і птахів військові заплатили майже $ 3 млн

15 лютого 2018
Переглядів:
663
474.jpg

Міністерство оборони Великобританії за останні чотири роки виплатило 2 мільйони фунтів стерлінгів в якості компенсації фермерам, чий худобу і свійську птицю випробували стрес через літаючих на малій висоті військових літаків і вертольотів.

250 тисяч фунтів стерлінгів отримали птахівники. За їх словами, військова авіаційна техніка наскільки лякала їх курей, що вони буквально затоптували один одного на смерть. Та ж частина птиці, якій вдалося вижити, перестала нестися, що негативних чином відбилося на доходах фермерів.

"Літаючі на малій висоті літаки можуть привести до панічної реакції птахів і смерті від задухи", - заявив представник британського ради з виробництва яєць. Крім цього, за його словами, через випробуваного стресу кури можуть почати нести яйця поганої якості, непридатні для продажу.

Найбільшу компенсацію в розмірі майже 80 тисяч фунтів стерлінгів отримали власники птахоферми в Східному Суссексі, де загинули кілька сотень птахів після того, як над нею пролетів вертоліт. Понад 40 тисяч фунтів відомство виплатило в якості компенсації за смерть корів в графстві Тірон, причиною якої став політ вертольота, ще 20 тисяч фунтів були виплачені за кобилу, яка втратила лоша.

Більше 83 тисяч фунтів виплатили людині, яка отримала травму голови під час падіння з переляканою коні.

За матеріалами: agro-smart.com.ua

15 лютого 2018 17:50
переглядів:
663
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.