Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИ

AgroNews05091704.jpg

Виробник сільськогосподарської техніки ТОВ «ВЕЛЕС-АГРО ЛТД.» має в своєму асортименті культиватори суцільного обробітку серії KPG з шириною захвату від 4 до 11 метрів.

Переваги культиваторів серії KPG виробництва ТОВ «ВЕЛЕС-АГРО ЛТД.» у порівняні з аналогами

Основний показник якості роботи культиваторів – розпушування ґрунту на задану глибину з утворенням мульчованого шару, що перешкоджає випаровуванню вологи.

1. Рамна конструкція

 

1.1. Рамні конструкції виробляються з високосортних сталевих труб іноземного виробництва, сталь марки S355JRH. Труби мають якісні показники фактору «жорсткість-еластичність», що дозволяє виробляти легкі конструкції рам без втрати жорсткості.

1.2. Зварювання секцій рамних конструкцій здійснюється в кондукторах, що виключає поводку металу та забезпечує збереження правильної геометрії секцій.

Зварювання проводиться в середовищі інертних газів, обмідненим дротом іноземного виробництва на німецьких зварювальних апаратах.

Фарбування проводиться на автоматичній лінії німецького виробництва і фарбою німецького виробництва, що дозволяє забезпечити гарантію пофарбованих деталей до 10 років. Перед фарбуванням проводиться очищення дробометом, знежирення і фосфатизація.

 

1.3. При зварюванні труб підприємство використовує литі замки для рознесення зварювальних швів, збільшення їх довжини без послаблення жорсткості самої труби.

Вітчизняні аналоги культиваторів для забезпечення показника «жорсткість-еластичність» захаращують культиватори трубами 100х100 мм, 120х100 мм, тим самим обтяжуючи загальну масу машини.

Деякі виробники проводять зварювальні роботи на робочих столах, що призводить до неправильної геометрії виробів.

Ряд виробників проводять зварювання труб стик-труба, де не завжди можна покласти правильний зварний шов.

 

2. Робочий орган культиватора KPG має ряд особливостей, його конкурентоздатним в порівнянні з іноземними аналогами, а саме:

 

2.1. Лапа робочого органу культиватора KPG зі змінною шириною захвату стріли (220-330 мм) має оптимальний кут розпушування ґрунту і підрізання пожнивних решток. Виготовлена зі зносостійкої борвмісної сталі. Ріжуча кромка лапи кована, що робить метал більш зносостійким в цій його частині.

Інші виробники не завжди встановлюють лапи, що відповідають вітчизняним ґрунтам і умовам експлуатації.

2.2. Стійка робочого органу виготовлена ​​з пружинної борвмісної полоси, має високі характеристики міцності і пружинні характеристики. У стійку вмонтована швидкозмінна втулка, яка запобігає зношуванню місця кріплення стійки, тим самим підвищуючи ресурс експлуатації всього агрегату.

2.3. Палець кріплення стійки гартований, а поєднання гартованого пальця й розрізної зношуються втулки робить цю пару надійним вузлом. Палець має фіксацію від провертання.

2.4. Кронштейн кріплення робочого органу до рами агрегату виконаний у вигляді литої сталевої деталі, що охоплює раму з двох боків. Кріпиться кронштейн за допомогою скоби М16. Широка площину прилягання кронштейна до рами виключає люфт кронштейна на рамі.

 Відновлені культиватори не завжди комплектуються оригінальними стійками, що спричинює їх деформацію при роботі по твердих фонах. Не всі аналогічні культиватори мають змінну втулку кріплення стійки – при зносі посадочного місця, необхідна заміна всієї стійки.

Неправильно підібрані пари спричинюють зношування й подальшу заміну обох деталей агрегату.

На аналогічних агрегатах часто використовуються штамповані або зварні конструкції кронштейнів – менш міцних і стійких проти деформаційних навантажень.

2.5. Вузол амортизації і безпеки суміщений в загальній компоновці. За допомогою даного вузла проводиться установка точного горизонтального положення лапи. При контакті з незначними перешкодами відбувається спрацьовування амортизаційної пружини. При критичних навантаженнях на орган спрацьовує система безпечного зрізання гвинта, при цьому сам робочий орган залишається непошкодженим.

 

2.6. Кріплення робочого органу на балку рами 80х80 мм дозволяє вільно встановлювати його на будь-якій ділянці рами, варіюючи шириною захвату лапи або кількістю робочих органів.

На існуючих аналогах не завжди спрацьовує вузол безпеки, внаслідок чого виходить з ладу весь робочий орган.

Не всі аналоги мають можливість вільної розстановки робочих органів на рамі агрегату.

 

3. Опорні колеса

 

3.1. Опорні колеса центральної секції культиватора мають маятниковий механізм, що дозволяє тандему коліс точно копіювати оброблювану поверхню і чітко витримувати глибину культивації.

 

3.2. Колеса бічних секцій культиватора мають механічне ступінчасте регулювання. Просто переналаштовується в потрібне положення. Легко переставляється на іншу балку рами (вперед, назад).

 

3.3. Для регулювання заданої глибини обробки в культиваторі використовуються набірні обмежувачі ходу штока гідроциліндра.

4. Гребінка і коток

 

4.1. Для вирівнювання оброблюваної поверхні, боротьби з бур'янами і створення фінішного мульчованого шару ґрунту в стандартну комплектацію культиватора включена функція 3-рядної пружинної гребінки з можливістю регулювання кута нахилу зубів.

 

4.2. У комплектації з гребінкою функцію обробки ґрунту виконує невеликий трубчастий коток. При непотрібності він легко демонтується.

Аналоги:

Часто застосовуються прості зубові борони або їх аналоги. Не завжди комплектуються даною функцією, зуби таких борін не можуть бути налаштовані на певний кут атаки.

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ