Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»

AgroNews080917 Veles.jpg

Традиційно, у вересні, всі аграрії України їдуть до Тетієва задля того, аби оцінити та на власні очі побачити усі новинки техніки та  найкращі технології в польових умовах. І цей рік не є виключенням.

7-8 вересня журналісти ІА AgroNews.ua побували на V щорічній виставці-демонстрації техніки в дії «Битва Агротитанів 2017» і поспілкувалися з провідними компаніями агротехніки всеукраїнського та міжнародного рівня.

Одним з прикладів компаній, що довгі роки успішно працюють на українському агроринку є компанія VELESAGRO - виробник багатофункціональної ґрунтообробної техніки з високими стандартами якості, з огляду на сучасні і економічно ефективні технології. Ми побачили техніку VELES AGRO в дії у польових умовах і захотіли поспілкуватися з фахівцем відділу збуту компанії Антоном Шевченко, який розповів про досвід компанії, продукцію, яку найчастіше обирають аграрії та плани щодо подальшого розвитку.

AgroNews.ua: Скільки вже працює техніка Велес Агро на ринку України?

Антон Шевченко: Компанія VELES AGRO була заснована в 1996 році і за минулі двадцять років постійного розвитку і вдосконалення підприємство зайняло заслужене місце серед провідних виробників ґрунтообробних машин і запчастин, а продукція отримала визнання якості, не тільки в Україні, а й за її межами. Спочатку ми починали все з запасних частин, потім почали робити дискові борони. Потім – зробили сівалки. А далі плуги, культиватори, тощо. Взагалі можливості техніки – необмежені,  багато комплектацій. На сьогоднішній день, якщо брати наприклад по сівалкам, то із 4-6 метрових сівалок у нас продано більше 1.5 тисячі по Україні.

AgroNews.ua: А які показники цього року, чи демонструється зростання по кількості спецтехніки?

Антон Шевченко: Якщо взяти по одиницях, то можна з впевненістю сказати, відносно 2016 року, 2017 рік  у нас іде стабільне зростання.  Можливо ми могли б і більше зробити, але у нас потужності заводу обмежені. Проте ринок України зростає. Усі зараз бажають більш якісну техніку. Ми позиціонуємо себе як найдорожча техніка в Україні вітчизняного виробництва, але вона є й найбільш якісною і основні наші конкуренти – це імпортна техніка.

AgroNews.ua: І тому напевно, навколо вас на цій «Битві Агротитанів» в основному потужні світові бренди?

Антон Шевченко: У нас все найякісніше. Найсучасніше технології і матеріал. Якщо збоку подивиться людина, яка не з цього ринку, то я думаю вона й не розбереться де український виробник, а де  імпортний. Основна наша перевага– це наш метал, це шведська сталь. Ми використовуємо тільки її. Українського металу ми взагалі не використовуємо.  Через це по якості, всі знають що наші комплектуючі і наші запасні частини є  зносостійкі та потужні.

До речі, у 2016 році компанія також брала участь у «Битві Агротитанів». Тоді демонстрували універсальну  дискову борону ZEUS. У цьому році вирішили демонструвати три одиниці техніки. На виставці та на демонтраційній ділянці представлений глибокорозпушувач GRS 4 з внесенням мінеральних добрив, плуг оборотний PON 5+1, а також лущильник KRONOS 6 (кращий лущильник року в номінації грунтообробна техніка за версією ІНТЕРАГРО 2016).

AgroNews.ua: Які взагалі прогнози по продажах техніки і яка техніка найбільше подобається аграріям?

Антон Шевченко: На сьогоднішній день стабільно продаються: культиватори, глибокорозпушувачі, сівалки, дискові борони. Всі зараз намагаються інтенсивно вести своє сільське господарство. Якщо раніше це був плуг, культиватори, то зараз намагаються за два-три проходи закрити вологу. Через тиждень тою самою бороною пройти. Зробити передпосівне ложе й посіяти. Через те ми зробили дискову борону KRONOS, яка забезпечує всі ці потреби аграріїв. І як на мене, ця дискова борона буде користуватись попитом як і культиватори. Борона була вперше представлена в 2016 році. Вона проходила випробовування в ряді господарств. І якщо в тому році у нас була лише шестиметрова, то в цьому році ми продали вже в господарства 4-ри метрові, 8-ми метрові, і 11-им метрові. І перші одинадцятиметрові машини поїхали в Молдову та Болгарію.

Катерина Звєрєва, AgroNews.ua

 

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ